Marketin Deposunda Sikiştik

Selam arkadaşlar. Ben İzmir Urla’dan Harun. 18 yaşında genç bir delikanlıyım. Yaz tatilinde babam beni evde boş boş oturmayayım diye bir işe soktu. Merkezde bulunan bir büyük markete soktu. burada ara sıra kasiyerlik yapıyordum. Ara sırada gelen malları depoya indirip yerleştiriyordum. Sıkıcı bir işti ama bu sıkıcılığı giderecek güzel bir olay yaşadım orada. Depoya mallar dizilirken iki kişi oluyor ve diğerleri marketin içinde oluyor. Ben de genelde iki erkek depoda olmak istemiyordum. Kız olunca başka oluyordu. Bizim markette bir çalışan kız vardı ki tam bir kaşarın önde gideni. 1.70 boylarında balık etli güzel bir kız olan Ceyda beni sikin diye yalvarıyordu resmen bize. Sevgilisi de yoktu hatunun.

Benden önce orada işe başlamış ve bana da çok yardımı dokunmuştu. Bazen bana yazıyordu ama ben dalgaya alıyordum. Balık etli olmasına rağmen seksi bir vücudu vardı. Karşıdan bakınca albenisi olan bir hatun. Benim de o aralar sevgilim yok sıcaklar da fena gidiyor azgınlığım başıma vurmuştu. Tek başına zevk almak yetmiyordu. Bir gün yine depoya yerleşecek olan mallar geldi. Ben malları marketin içinden depoya indirdim ve o gün yanıma Ceyda geldi. Tam da istediğim olmuştu aslında. Tişörtünün düğmelerini de fazla açmış her eğildiğinde dolgun göğüslerini görüyordum. Yorulunca depoda yere serdiğimiz kartonların üzerine oturduk ve dinlenmeye başladık.

Ben onun omzuna yattım ve bir elimle de beline sarıldım. Hatta o sırada kalçasının olduğu yeri okşuyordum ve sesini çıkarmıyordu. Sonra o da uzun tırnaklarıyla benim kollarımı okşamaya başladı. Ben fazla dayanamadım ve elimi tişörtünün içine soktum. Hala tepki vermeyince dolgun göğüslerini okşamaya başladım. Hızlı olmamız lazımdı. Her an yakalanabilirdik. Biraz seviştik ve onun güzel göğüslerini yaladım. Sonra o bana sakso çekemeye başladı. Ardından malların arasına görünmeyeceğimiz bir yere girdik ve biraz daha sakso çekmeye devam etti. Sonra ise onun pantolonunu indirdim ve domaltıp arkadan girmeye başladım. Bir posta böyle yaptık. Sonra ise onun biraz amını okşadım ve on dakika sonra tekrar arkadan girdim. Bu sefer birlikte boşaldık. Bu ilk seksimizden sonra şimdi canımız ne zaman isterse o zaman her boş yerde sevişiyoruz.