Sevgilim Muzu Bırakıp Benimkini Yalamaya Başladı

Merhabalar arkadaşlar. Ben Manisa Salihli’den Ferdi. 19 yaşındayım. aynı lisede okuduğum kız arkadaşımı bir kaç kez eve atmıştım ancak bu seferki çok farklı oldu. Burada güzel hikayeleri okuyunca gaza gelip bende yazmak istedim. Lise hayatım zevkli geçiyordu. 3. sınıfa kadar bir kaç sevgilim oldu ve onları da eve atmanın keyfini yaşadım. Son sevgilimse Yasemin’di. Farklı sınıftandı o da. Ayarlayana kadar göbeğim çatlamıştı adeta. Okulun kaşarları arasında üst sırayı zorlayan bir kızdı. Taş gibi fiziği ve iri göğüsleri de bütün erkeklerin aklını başından alıyordu. Eteğinin kısalığı ve gömleğinin açık düğmeleri herkesi azdırıyor ve neredeyse tüm arkadaşlarımın akşamlık malzemesi oluyordu. Tabi bu benim içinde geçerliydi.

Ben artık bunun kaşarlıklarına ve güzelliğine dayanamayıp ayarlamak için adım attım. Araya da bir arkadaşımı soktum ve biraz da onun baskısıyla konuşmaya başladık. Mesajlaşırken hiç de o azgınlıklarından eser yoktu. bu da beni çıldırtıyordu. Sonunda onu eve atmanın  planını kurdum ve bir gün okuldan kaçıp bize geldik. Evde otururken mutfağa geçmiştik. Orada aldığı muzu kabuğunu soyup yalamaya başladı. Sonra da bangonun üzerine oturup bacaklarını açtı. Muzu adeta sakso çeker gibi yalıyordu ve bir iki düğmesini açmıştı gömleğinin. Dayanamadım ve hemen yanına geldim bacaklarının arasına girip göğüslerini okşamaya başladım ve sonra da öpüşmeye başladık. Efsane bir şekilde öpüşüyordu. Sonra bacaklarını okşamaya başladım.

Ardından da bacağını okşarken yavaş yavaş elimi eteğinin içine soktum ve amını okşamaya başladım. Bir yandan sevişiyor bir yandan da amını okşayıp onu zevke getiriyordum. Sonra onu ordan indirdim ve odama götürdüm. Yatağa yatırdım ve üzerine çıkıp sevişmeye devam ettik. Sevişirken gömleğini çıkardım ve göğüslerini yallamaya başladım. Sonra ise o da artık iyice zevke geldi ve benim pantolonumun üzerinden aletimi okşarken onu çıkartıp yalamaya başladı. Çok güzel yalıyordu. Biraz daha yaladıktan sonra yatağa yatırdım ve üzerine çıkıp ona arkadan girdim. Sonra çevirip bacaklarını açtım ve amına sürttürmeye başladım zevkten çıldırmıştı. O şekilde tekrar arkadan girdim ve sonunda amının üzerine boşaldım. Bu saatlerce sürdü ve artık ne zaman istesek sevişiyoruz çünkü o gün sevgilim oldu.