Sevgilimi Kankasıyla Aldattım

Selam arkadaşlar. Ben Mersin’den Mutlu. 19 yaşındayım. Mersin merkezde yaşıyorum. Başıma gelen güzel ve seksi bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslında belki bu bir kaç kişinin başına gelmiştir ama benim başıma ilk defa geldiği için fazlasıyla zevk almıştım. Lise sonda ciddi ilişki yaşadığım kız arkadaşımla sürekli birlikte zaman geçiriyorduk. Ancak yanımızda sürekli sevgilimin en iyi arkadaşı olan Hülya da oluyordu. Nereye gitsek hep yanımızdaydı. Ben bazen rahatsız olsam da seviyordum Hülya’yı. Candan bir kızdı. Hatta hep bunun da şakasını yapardı. Gerdek gecesi bile yannızda olacak diye. Utanmasa kız arkadaşımla birlikte o da verecekmiş gibi konuşuyordu. Biraz rahattı. O yüzden de hafif kaşardı.

Bir gün ben canım sıkılınca evde ona mesaj attım. Kız arkadaşımın evlerine misafir gelmiş o yüzden konuşamıyorduk. O sırada Hülya ile mesajlaşmaya başladık. Çok canım sıkılıyor yatıyorum dediğimde geleyim mi yanına demez mi. Gelsen ne olacak sanki dediğimde ise bilmem yaparız yapacak bir şeyler cevabı geldi. O da evde odasında uzanıyormuş. Anladım azdığını.. Sonra ise bizim muhabbet sekse dönmeye başlayınca ama sen en yakın arkadaşımın sevgilisin muhabbeti yaptı baştan. Sonra da bir günlüğüne her şeyi unuttuk ve doyumsuz bir seks muhabbeti yaptık telefonda. Çok iyi biliyordu seksi ve sadece mesajlaşırken değil aramıştım onu ve konuşarak birbirimizi boşaltmıştık.  Efsane bir gündü.

Ertesi gün okula gittiğimizde kız arkadaşım biraz rahatsız olduğu için gelmedi. Kızsalmış. Ben de öğle arasına kadar Hülya ile mesajlaştım ve  herkes yemeğe çıktığında onu soyunma odasına çağırdım. Geldiğinde hemen soyunma odasının kapısını kapatıp arkadan kilitledim. İlk başta utansa da sonra sevişmeye başladık. Göğüslerini yaladıkça daha çok azıyordu. Bir yandan da amını okşuyordum. Sonra ise aletimi tuttu ve okşamaya başladı. Bende çıkarıp eline verdim. Sonra biraz okşayıp sakso çekmeye başladı. Biraz yaladıktan sonra eteğini kaldırdım ve domaltıp ona arkadan girdim. Öğle arası bitene kadar tam üç defa birlikte boşaldık. O günden sonra da canımız ne zaman isterse sikişiyoruz. Üstelik hala sevgilimle ilişkimiz devam ediyor ve onunda sevgilisi var.