Şirketin Elemanına Verdim

 

Selam arkadaşlar. Ben Bursa’dan Merve. 26 yaşında sarışın, uzun boylu ve taş gibi fiziğe sahip bir hatunum. Özel bir şirketin deposunda muhasebeci olarak çalışıyorum. İki yıldır burada çalışıyorum. Depo büyük ama çalışan sayısı az. Sadece 9 çalışanımız var. Hepimiz aile gibiyiz. Fakat portifçi olan İlkay diğerlerine göre bana daha samimi ve ağır başlı geliyordu ve onunla sohbet edip şakalaşmaya bayılıyordum. O kadar el şakası da yapıyorduk, belden aşağı da muhabbet oluyordu fakat hiç birbirimize farklı gözle bakmıyorduk. Çünkü o da bende evliydik. Olacaksa bile evli olduğumuz için aramızda farklı bir yakınlaşma olmuyordu. Mesafemizi her zaman en iyi şekilde koruyorduk.

Ancak ben İlkay’ı kendime fazla yakın gördüğüm için bazı şeyleri göze aldım ve ona yakınlaşmaya başladım. İlkay da bunun farkındaydı ama iş yerinde olduğumuz için bu yakınlaşmayı bir türlü ilerletemiyorduk ve birbirimize açılamıyorduk. Bir gün iş yerinin mutfağında otururken ona biraz iltifat edici sözler söyledim. İlkay’ın hoşuna gitmişti o da beni beğendiğini ve alımlı birisi olduğumu söylemişti. Evliliğim güzel gidiyordu fakat farklı duygular içerisindeydim. Duygularımın karşılıklı olduğunu öğrenmekse beni daha fazla mutlu etmişti. Ancak bunu nasıl ilerletiriz o çok kafamızı karıştırıyordu. İş yerinde öğrenilse bizi işten çıkarırlardı. İlkay artık bana daha yakındı ve bazen geceleri eşlerimiz uyuyunca onunla mesajlaşıyorduk.

Gece yarısı mesajlarımız bazen ateşli oluyor ve birbirimizi ne kadar istediğimizi gösteriyordu. Artık karar vermiştim ve onunla bir şeyler yaşayacaktım. Bir gün ofis müdürümüz yokken İlkay’a mesaj attım ve deponun en arka tarafına kamereanın olmadığı yere gelmesini söyledim. O günde seksi bir etek ve gömlek giymiştim. İlkay gelene kadar gömleğinin düğmelerini açtım. O gelince hiç konuşmadan öpüşmede başladık. Göğüslerimi okşadıkça daha çok azıyordum. Yakalanma korkusu da vardı tabi ve bu yüzden daha da zevkli ve heyecanlı oluyordu. Sonra İlkay’ın pantolonunu açtım ve kocama bile yapmadığım oral seksi ona yaptım. Sonra ise ilkay beni domalttı ve deponun tozlu köşelerinde beni amdan sikti. İnanılmaz zevkliydi. Artık her istediğimiz zaman iş çıkışı birlikte oluyoruz.